2012 Günlük Etek Modelleri

Hürrem 29 Mart 2012 0


Tesettürlü kadınların çok sık kullandıkları bir kıyafet olan etek modelleri bu sende de siyah ağırlıklı. Kapalı kadınlarında genelde siyah renkleri seçmesi nedeniyle bu renklere ağırlık verilmiş olabilir. Her yaştaki kadında bu tarz etekler ayrı bir görüntü yaratabilir. Kullanacağımız eteğin vücudumuza uygun ve kombinleyeceğimiz kıyafetlerle uyum sağlamasına dikkat etmeliyiz.

Günlük etekleri tesettürlü hanımlar gün içinde evde, sokakta veya komşuya giderken gibi yerlerde giyebilirler. Tesettürlü genç kızlarında ilgisini çeken günlük etekler kullanımları değiştirilerek spor bir havaya da bürünebilirler. Günlük uzun eteklerin altına yaz aylarında özellikle babet ya da sandalet tarzı rahat ayakkabılar giymenizi tavsiye ederim. Günlük kullanım için ideal olan pamuklu kumaşları da üst giyim açısından önerebilirim.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.