7 İklim Kap ve Pardesü Modelleri

iTouchShine 15 Ekim 2012 0


Sonbahar şöyle bir kapıdan bakıp dönse de bu bizi ilerleyen günlerde serin günlerin beklemediği anlamına gelmiyor. Hali ile kalın giysiler ve en önemlisi kışlık pardesü modelleri bakmak için hemen hemen son günler diyebiliriz. Neredeyse kış gelecek ve tüm tesettür giyim firmaları tıpkı diğer moda devleri gibi gözlerini ilkbahar yaz koleksiyonlarına dikmeye başladılar. Anlayacağınız şu dönem sonbahar kış sezonu için dev markaların koleksiyonlarını açıkladığı son günler. Bu firmalardan biri de Ankara merkezli 7 İklim. 7 İklim iklim kap ve pardesü modelleri  kalitesi, cıvıl cıvıl renkleri ve özgün modelleri ile bu sezon için oldukça iyi birer alternatif. Üstelik sadece yurt içinde değil yurt dışında müşteri portföyü hiç de azımsanacak gibi değil. Sözü çok uzatmadan sizleri 7 İklim kap ve pardesü modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.