Armine Şekli Eşarp Bağlama Modelleri

TesettürMagazin 14 Temmuz 2012 0


Armineden tesettürlü bayanlara eşarp bağlama hakkında bilgi. Armine bu videoda kapalı genç kızların eşarplarını nasıl bağlamaları gerektiği hakkında bilgi vermiş. Bir çok yerde farklı ve değişik eşarp bağlama stilleri ve şekilleri var. Fikrimizi beyan etmek isteriz ki, tesettür modasında mütevazi giyim seven her bayanın, eşarplarını bu şekillerde bağlamarını tavsiye ederiz. Hepimizin bildiği gibi tesettür modası, birbirinden farklı kıyafetleri, modern çizgileri ve kaliteli üretilmiş kumaşlardan hazırlansada, farklı tarz giyim için farklı ve değişik modellerde eşarp bağlama modelleri var. Ancak bizim görmeye alışık olduğumuz ve modern tesettür için tercih ettiğimiz eşarp bağlama modelleri bunlardır, tabi ki tercih sizin.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.