Avenna İlkbahar – Yaz Koleksiyonu 2013

TesettürMagazin 27 Mart 2013 0


Avenna tesettür giyim sektöründe hızlı adımlarla ve kendine özgü modern tesettür tasarımları üzerine yoğunlaşan giyim markası. Kısa zamanda kendisini biz sevgili bayanların sevgisini kazanmayı başarmıştır. 2013 yılı için sunduğu Avenna ilkbahar 2013 koleksiyonunda hakim yaka  ceket ve kaplar,  yakası düğme detaylı elbise modelleri, büzgülü ceketler, çok orjinal etek modelleri sunuyor biz sevgili hanımlara. En güzel modelleriyle bu sene de vitrinlerde yer alan Avenna en güzel modelleri çoktan satışa başladı. Avenna elbise fiyatları ise 49 TL den başlayıp 140 TL ‘ye kadar çıkabiliyor. Her renk ve modelde ürünlerin üretimini yapan Avenna sezonun modası renklere de oldukça önem veriyor. Bu da zaten marka severlerin gözünde oldukça artı ivme kazanıyor. Ayrıca koleksiyonu hızlı bir göz attığımızda 2013 modası olması beklenen deri görünümlü kıyafetlere oldukça farklı tarzlar katmış gözüküyor. Sizlerle paylaştığımız bu Avenna ilkbahar 2013 koleksiyonunda çok güzel renkler ve desenler sizleri bekliyor. Sizleri çok fazla bekletmeden bu sezonu Avenna bakışıyla yorumlamak istiyoruz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.