Bona Sera Softline Eşarp Modelleri 2013

iTouchShine 01 Ekim 2012 0


Eşarp dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Bora Sera Softline Eşarp Modellerini görücüye çıkardı. Bona Sera softline eşarp modelleri ile eşarp modasındaki ustalığını sonuna kadar kullanmasının yanı sıra ürünlerini tanıtım biçimiyle de bu işi ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Herhangi bir manken kullanmaksızın ürünlerini sergileyen Bona Sera softline serisi ile tüm tesettürlü bayanların ilgi noktası olmayı başarıyor. Koleksiyonda kullandığı baş döndürücü renkler ve desenlere kayıtsız kalabilecek herhangi bir bayan olmadığına eminiz. 15 yılı aşkın tecrübenin desteklediği bilgi birikimini yüksek kaliteli eşarp, fular, şal ve benzeri aksesuar üretimine kusursuzca yansıtan Bona Sera her zaman en farklı,en zengin çeşitte ve üstün kalitede ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bakalım hayran kaldığımız Bona Sera Softline Eşarp Modellerini sizler de beğenecek misiniz?Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.