Elle Koleksiyonu Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri 2012

TesettürMagazin 22 Mayıs 2012 0


Elle koleksiyonu, 2012 ilkbahar – yaz dolgu topuk ayakkabı modelleri

Hasır dolgu topuk ayakkabıların önlenemez yükselişi. Elle topuklu ayakkabı sevenler için bu sezonun en gözdesi hasır dolgu topuk modelleri. Elle, 2012 ilkbahar – yaz koleksiyonundaki değişik renk ve tarzlarda tasarlanıp hazırlanan dolgu topuklar, gündelik şıklık seven bayanlar için rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzun etekler, pantolonlar, uzun elbiseler, 2012 ilkbahar – yazı hasır dolgu topuk ayakkabı modelleri ile kombinlenecek. Doğal olmayı seven bayanlar için, doğallığı yansıtan hasır topuklar, Elle ilkbahar – yaz koleksiyonunda renkli kıyafetleri ile şık bir birliktelik oluşturuyor. Gündüz gezmelerde, alışverişte hem gece hemde gündüz giyiminde hasır dolgu topuk ayakkabı modelleri ile fark yaratan elle, yüksek olan dolgu topuklar ile gün boyu rahat olmasını sağlıyor.

ELLE 2012 İlkbahar – Yaz Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.