En Güzel Tezhip Tablo Modelleri

TesettürMagazin 25 Temmuz 2012 0


Tezhip Tablo Modelleri, eser sadece hat yazmak için üretilen is mürekkebi ile yazılıyor. Ayrıca ahar kaplı el yapımı kağıt kullanılıyor. Klasik osmanlı tarzı tezhip süslemeleri 24 ayar altını elde ezerek boya haline getirilmesi ile meydana geliyormuş. Tezhip Tablo Modelleri, eserin süslemesinde yer alan tezhip, esere özgün tasarlanmış.  Tezhip Tablo Modelleri arasından seçtiğimiz birkaç modeli foto galerimize ekledik.

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.