Hanım Eli Koleksiyonu Şal Modelleri

TesettürMagazin 19 Temmuz 2012 0


Hanım eli şal modelleri, çift taraflı kullanılabilir. Yazlık ve incedir, iç göstermez. Şalın püskülleri ve şalın uç kısmında bulunan ince çizgileriyle birlikte modern ve estetik bir havaya sahip. Hanım eli şal serisi yazlık kullanım için çok uygun. Birbirinden farklı renkleri kombin kıyafetler için idealdir. Kapalı her kıyafetin üzerine rahatlıkla kullanabilir, modern bir havada yakalayabilirsiniz. Gün içinde şık olmayı tercih eden tesettürlü genç kadınlar için birebir modeller arasındadır. Hanım eli şal modelleri ve daha fazlası için Sefamerve.com alışveriş sitesini ziyaret edebilir, tesettür markalarına ayit bir çok kıyafeti ve giyim modellerini görebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleriyle sefamerve tesettür alışveriş sitesi hizmetinizde :)

 

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.