İnci Babet Modelleri 2012

TesettürMagazin 03 Mayıs 2012 0


İnci 2012 İlkbahar – Yaz Babet Modelleri

İnci 2012 ilkbahar – yaz ayakkabı koleksiyonu arasından seçmiş olduğumuz babet modelleri. İlkbahar – yaz aylarında bulunduğumuz şu günlerde, etek veya kot pantolon altına giyinebilecek  yazlık babet modelleri. Yaz aylarında rahat giyinmesini sevenler için babetler alternatif ayakkabılar arasında gelir. Kot pantolon, uzun elbise veya uzun eteklerle rahatlıkla kombin de edilebilen babetler, düz tabanlı oluşu ve renklerindeki sınırsız çeşitlilikle kombin kıyafet sevenlerin favori ayakkabıları arasındadır. İnci ayakkabı modelleri arasında seçmiş olduğumuz, 2012 ilkbahar – yaz modasına uygun renkte ve modellerde babetler. Renkli giyinmesini sevenler için kırmızı ve pastel renklerde babetler, sade giyimden yana olanlar için, siyah, gri ve parlak modeller tercih edilebilir. İnci ayakkabı modelleri arasında rugan, parlak ve desensiz modellerde bulmak mümkün. Pastel tonlara yakın, üstü siyah çizgili babet modeline de ayrıca bayıldık. İnci koleksiyonu, 2012 babet modelleri.

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.