Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu Dersaadet

iTouchShine 26 Eylül 2012 0


Gerek basın bülteni gerekse Facebook sayfaları üzerinden Dersaadet adını verdikleri sonbahar kış koleksiyonunu azar azar yayınlayan Kayra Giyim‘in çıkan her yeni görselleri için sizleri hem Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu 2012 2013 adlı yazımızla hem de Kayra Sonbahar Kış Koleksiyonu Dersaadet adlı yazımızla bilgilendirmiştik. O günlerden bu yana boş kalamayan Kayra Giyim Dersaadet adlı koleksiyonları için yeni görseller yayınladı. Bizler de siz Kayra Giyim takipçileri tesettürlü bayanlar için tekrar yeni bir galeri oluşturduk. Sonbahar trend renklerinden bordo üzerine oldukça yoğunlaşan ve işçiliği ile tüm tesettürlü bayanları kendisine hayran bırakan Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu Dersaadet yayınladıkları yepyeni görsellerle tesettürlü bayanların olduğu kadar kapalı elbise modelleri tercih eden açık bayanların da ilgisini kazandı. Her fotoğrafına hayranlıkla baktığımız Kayra Giyim Sonbahar Kış Koleksiyonu Dersaadet en geniş haliyle siz Tesettür Magazin okuyucuları için tekrar derlendi. Umarız sizler de bizler kadar beğenirsiniz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.