Kayra Kış Koleksiyonu

iTouchShine 07 Kasım 2012 0


Sezona Dersaadet Kreasyonu ile oldukça iyi bir giriş yapan Kayra kış koleksiyonu satışa çıktı. Bu yıl basının ve internetin gücünü oldukça iyi kullanmasının yanı sıra ürettikleri tesettür modellerinin kalitesi ve şıklığı ile de yerini oldukça sağlamlaştıran ünlü tesettür giyim markası hem kendi siteleri hem de çeşitli online tesettür mağazaları üzerinden 2013 kış koleksiyonunu satışa sundu.

Kurulduğu 1982′den bu yana değişik sektörle faaliyet gösteren, 1992 yılından itibaren manto, kaban ve pardesü üretimi ile tekstil sektörüne adım atan Kayra, kısa sürede Türkiye’nin önemli firmaları arasında yer aldı. Hızla gelen yükseliş, beraberinde yeni ve tamamı ile tekstil sektöründe faaliyet gösteren Kayra Tekstil’in 1998′de resmi olarak faaliyete geçmesini sağladı. Bununla birlikte ürün yelpazesine bayan takım, etek, pantolon, ceket, manto, kaban ve pardesüyü de ekleyen Kayra içerisindeki yükselişini günümüze kadar sürdürdü. Bugün yıllık 250000 üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı 300den fazla noktada hizmet veren ve tesettürlü bayanların gözde tesettür giyim markası olan Kayra Kış Koleksiyonu ile bu başarının tesadüf olmadığını ispatlıyor.

Klasik, modern ve spor çizgiler yansıtan Kayra kış koleksiyonunu siz tesettürlü bayanlar için galerimizde bir araya getirdik. Bakalım beğenecek misiniz?


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.