KAYRA Tesettür GÖMLEK Modelleri

TesettürMagazin 12 Temmuz 2012 0


Kayra shop da tesettürlü genç kızlar için birbirinden güzel renkli kayra gömlekleri indirimde. Sezon başındaki çok beğenilen ve ilgili gören tüm koleksiyonun da olan giyim modelleri indirimde. Uzun kollu ve yazlık gömlekleri bu yaz ayındaki kavurucu sıcaklarda rahat bir gün geçirmeniz için tercih edilebilir . 2012 kayra koleksiyonu görücüye çıktığı zaman, tesettür modasında tesettürlü bayanlar tarafından büyük ilgi görmüştü. Hemen hemen her kesime hitap eden modelleri, orta yaş giyim ve modern çizgileriyle mütevazi giyim tercih eden tüm bayanların kayra, tesettür markasından yararlanmasında fayda var. Sezon başında kayradan alışveriş için fırsat bulamayanların, kayrashop.com adresini ziyaret etmelerini tavsiye ederiz. Uzun etekleri, pantolon etek modelleri, kapalı takım elbiseleri, etekli takımları, gömlek ve bluzları çok uygun fiyatlarla kayrashop.com da satışta. Kayra 2012 kış koleksiyonu da bakalım, 2012 yaz koleksiyonu kadar iddalı ve renkli olacak mı. Kayra gömlek modelleri ve diğer tüm giyim modellerini, kayra resmi sitesi olan KAYRA SHOP alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.