KAYRA Tesettür PARDESÜ Modelleri

TesettürMagazin 09 Temmuz 2012 0


Kayra geçtimiz aylarda sezon açılışını yapan hızlı tesettür markalarından birisiydi. Bütün Tesettür markaları arasında kalitesi ve modern çizgileriyle kendisini tesettür modasında ıspatlamış bir marka olmanın gururunu mutlaka yaşıyorlardır, haklılarda. Genç tesettür modasını bile kasıp kavuran kayra, modern giyim konusunda tesettürlü genç kızların vaz geçilmez, tesettür giyim markalarından birisi oldu. 2012 ilkbaharında, kayra koleksiyonu ile göz doldurmuş, tesettür modasına hızlı giriş yapan sayılı firmalardan birisi olmuştu. 2012 modası, kayra giyim modelleri ilk çıktığı sezonda bir çok ürünüde yok denecek kadar çok sattı. Sezona erken elvada etmek isteyen kayra, belliki 2012 kış sezonu için kolları sıvıyor. 2012 ilkbaharında oluşturduğu birbirinden güzel koleksiyonu, etek, etekli takım elbiseleri, pantolonlu takımları, pantolon etekleri, abiye elbiseleri, trençkot modelleri gibi bir çok ürünü adeta yok sattı. 2012 kış ayı içinde kayra teksitlden, tesettür modasına yakışacak ve modern çizgileri ile her sezon ‘’ kayra kadınına ‘’ hitap edecek modelleri ile karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Kayra shop sezon indirimleri ile, sezon başında kayra giyimden alışveriş yapmak istemeyen ve bu indirimleri bekleyenler için güzel bir haberimiz var. Kayra pardesü modelleri, çok cazip fiyatlarla ‘’ KAYRA SHOP ‘’da satışa sunuldu. Sezon sonu KAYRA indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız, Kayrashop.com adresini ziyaret edebilir, tüm kayra modelleri arasından beğendiğiniz ve seçtiğiniz kıyafetleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

KAYRA resmi alışveriş sitesi, KAYRA MODELLERİ, Kayrashop.com’da..

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.