Kayra Yazlık Trenç Kap Pardesü Modelleri 2012

TesettürMagazin 15 Mayıs 2012 0


Kayra koleksiyonu, 2012 İlkbahar – Yaz, Yazlık Kap, Pardesü ve Trençkot Modelleri

Kayra koleksiyonu 2012 ilkbahar – yaz, yazlık kap, pardesü ve trençkot modelleri arasından seçmiş olduğumuz yazlıklar. Kayra yazlık kaplar, pardesü ve trençkot modelleri geçtiğimiz  aylarda görücüye çıkmıştı. Kayra 2012 ilkbahar – yaz koleksiyonu, görücüye çıktığı günlerde, kayra giyim firması koleksiyonundan birer ve ikişer kap modellerini, kayra sevenler ile gerek kendi sitesinde gerekse kayra facebook hayran sayfasından beğeniye sunmuştu. Tesettürlü genç kızlar için, 2012 ilkbahar – yaz kayra koleksiyonu tekrar bir göz attık. Kayra yazlık kaplar, pardesü ve trençkot modelleri arasından en çok beğeni toplayan ev en çok satan modellerini bir araya getirmeye çalıştık. Kayra 2012 ilkbahar – yaz koleksiyonu arasından seçmiş olduğumuz yazlık kap modellerini, yazlık pardesü, kap ve yazlık trençkot satın almak isteyen için bir araya getirmeye çalıştık. Kayra koleksiyonu yazlık kap modelleri, 2012 ilkbahar – yaz modasına uygun renk ve modellerde hazırlanmış. Yazlık pardesü ve yazlık trençkot arayan tesettürlü bayanlar için seçmiş olduğumuz, kayra yazlık modelleri arasında satın almak istediğiniz, kap, pardesü ve trençkot modelleri arasında, istediğiniz renk ve model için karar vermenize yardımcı olabilecek modellerde var. Umarız seçmiş olduğumuz bu modeller karar vermenizde size yardımcı olacaktır.

Mevcut kap, pardesü ve trençkot renkleri: pudra rengi, mavi, beyaz, açık mavi, koyu mavi, sarı, hardal rengi, kiremit rengi.

Kayra giyim, 2012 ilkbahar – yaz koleksiyonu, yazlık, kap, pardesü ve trençkot modelleri


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.