Kinetix Yeni Sezon Sandalet Modelleri 2012

TesettürMagazin 17 Temmuz 2012 0


Kinetix yeni sezon sandalet modelleri, şık tasarımları ve sportif görünümü ile 2012 modasında geçer not alıyor. Kinetix yeni sezon sandaletleri beyaz, kahve ve mürdüm gibi çarpıcı, şık renkleri kullanan kinetix, tasarımlarında sandaletlerin ana teması Roma figürünü başarılı bir şekilde kullanmış. Kinetix sandalet modelleri düz ve tokalı seçenekleri, rahat ve dayanıklı tabanlarıyla ferah bir kullanım sunuyor. Kinetix 2012 sezonu sandalet modelleri ve fiyatları galerimizden inceleyebilir, kinetix ayakkabı modelleri hakkında fikir alabilirsiniz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.