Kombin Kıyafetler Sonbahar Sezonu

iTouchShine 03 Eylül 2012 0


Mevsimlerin değişmesiyle kombinlerimizde de köklü değişiklikler yapmak zorunda kalıyoruz. Bunun tek sebebi ince kıyafetleri dolaba kaldırmak zorunda olmamız değil aynı zamanda trend renklerin de değişmesi. Özellikle kapalı genç kızlar için son moda modeller çok önemli. Bu yüzden alacağınız kıyafetlerin modeli kesimi kadar renkleri de aynı derecede trend olmalı. Uzun ve bol olması zaten temel şart. Öncelikle bir önceki yazımızda bahsettiğimiz sonbahar 2012 trend renklerini hatırlayalım.

Renkleri güzelce kombinlemekse başlı başına özen gerektiren bir iş. Kombin kıyafetler yapacağız diye son moda modeller heba etmenin manası da yok. Şimdi sizlere fikir vermesi açısından kombin kıyafetler sonbahar sezonu için derlediğimiz, ancak şimdilik marka ve fiyat bilgisi vermeden bir kaç kombini paylaşıyoruz. Merak etmeyin ilerleyen yazılarımızda her kombin kıyafetin hangi marka giysilerden oluştuğunu ayrıntılı olarak yazacağız. Hoşunuza giden ve bir an önce marka ve fiyat bilgisi almak istediğiniz bir kombin görürseniz yorum yazabilirsiniz. Eğer yazıyı henüz paylaşmadıysak hemen cevap vereceğiz. Sözü çok dolandırmadan hemen kombin kıyafetler sonbahar sezonu galerimize geçiyoruz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.