Kot Yelek ve Etek Kombini

Hürrem 22 Mart 2012 0


Bahar ve yaz aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz bu kot kombin genç tesettürlü kızların vazgeçilmezi olacak. Genç ve spor olmanın sembolü olan kot kumaşı kot etek, kot yelek ve mavi tonlarındaki bir başörtüsü ile kombinlendiğinde kap modası için uygun bir kullanımı yakalamaktadır. Arkadaşlarla çıkılan gündüz buluşmaları için bu kombin çok doğru bir seçim.

Uzun kot eteği kullanımı böyle bej uzun kollu gömlek ve kot yelekle kombinlemek çok uyumlu olmakta aynı zamana eteğin belindeki kumaş kemer detayı kıyafete hareket katarak genç kızların tarzını yansıtmakta. 2012 modasında bu tarz kot kombinleri günlük hayatta çokça göreceğiz bu nedenle modayı takip eden her yaştaki tesettürlü kadına kot kumaşından kıyafetler öneriyoruz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.