Nihan Giyim Katalog Koleksiyonu 2012

TesettürMagazin 13 Temmuz 2012 2


Nihan giyim, tesettür modasının güçlü firmalarından birisi. Tesettürlü bayanların bir çoğu Nihan tesettür markasınıt ercih ediyor. Nihan tesettür, en yeni elbise modelleri, tesettür kıyafetleri, kapalı nişan elbiseleri, şifon elbise modelleri nihan tesettür giyim’in yaz ve kış koleksiyonu arasında bulabileceğiniz, modern ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş modelleri mevcut. Genç tesettürlü bayanlar için, kap, kaban, manto, pardesü, etekli ve pantolonlu takım elbise modelleri, uzun kollu hafif kumaşlardan üretilmiş uzun kollu gömlekleri, özel günler için nişan, nikah ve kına gecesi elbise modelleri ile dört mevsim düğün günleri için tercih ediliyor ve online tesettür alışveriş sitelerinde satışa sunuluyor.

 


2 Yorum »

  1. nihal 08 Kasım 2012 at 23:38:27 - Reply

    İnternet üzerinden alışveriş yapmak istiyorum. lütfen bana faydalanabileceğim bir adres verin…

Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.