Nihan Giyim Pardesü ve Kap Sobahar Kış Koleksiyonu 2012 2013

iTouchShine 14 Eylül 2012 0


Kendini tekrar etmemek bugün pek az giyim markasında bulunabilen bir özellik. Bu açıdan Nihan Giyim her koleksiyonu ile bizleri şaşırtabilen ender markalardan. Hem ürün kalitesi, hem sezon renklerini iyi kullanıyor olması, hem de film karelerinden çıkmış gibi kusursuz çizgileri ile her yeni sezon kıyafetlerinden gözlerimizi alamadığımız Nihan Giyim Pardesü ve Kap Sobahar Kış Koleksiyonu çıktığında hissettiklerimiz yine aynıydı. Öyle denebilir ki Nihan Giyim‘in her yeni kreasyonda değişmeyen tek şeyi bize hissettirdiği heyecan oldu. Nihan Giyim Pardesü ve Kap Sobahar Kış Koleksiyonu ile kahve ve krem tonlarını mükemmel işçiliği ile birleştiren marka tesettürlü bayanların neden bu markayı bu denli tercih ettiklerini adeta nakış nakış ürünlerine işliyor. Yeni ürünleri ile de tesettürlü bayanların gözdesi olacak Nihan Giyim Pardesü ve Kap Sobahar Kış Koleksiyonu için galerimize bakmanız yeterli. Yorumlarınızı esirgemeyiniz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.