Tesettür Uzun Kollu Siyah Elbise

Hürrem 27 Mart 2012 0


Tek parça uzu kollu belinde büzgü detayı olan bu elbise düğünlerde, nişanlarda ve özel günlerinizde giyebileceğiniz çok şık duran bir parça. tesettürlü hanımların uzun kollu giydiklerini bildiğimiz için böyle bir parça onları mutlu edecektir. Kap modasında da bu tarz elbiselerin varlığı göz önüne aldığımızda böyle bir elbise eğer vücudunuza güveniyorsanız mutlaka giymelisiniz.

Genç ve dinamik hanımların bu tarz bel detayı içeren elbiseler çok rahat giydiklerini düşündüğümüzden bu tip elbiseleri hangi yaşta olursanız olun vücudunuzun uygunluğuna göre almanızı tavsiye ederim. tesettürlü hanımların eşarp taktıkları içinde bu elbisede olduğu gibi bisiklet yaka modelleri tercih etmeleri kendilerine rahatlık sağlayacaktır.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.