Tesettürlü Bayanlar İçin Günlük Bluz Modelleri

Hürrem 31 Mart 2012 0


Her kadının ihtiyaçlarından biri dışarı çıkarken hemen giyip çıkabileceği bir üstlüktür. Her kıyafetle uyumlu olabilecek düz renklerdeki bu biçimdeki bluzları her kadının gardolabında bulunmalı. tesettürlü genç kızlarında düz renk bluzları günlük hayatta tercih etmelerinden dolayı bu bluzu sizlere öneriyorum.

Bluzun yakası v şeklinde olduğu için kapalı hanımlar bundan rahatsız olabilirler. Bu detayı kapatmanın yolu içinden sıfır yaka bir atlet gitmek olabilir. Böylece dekolteyi kapatarak kendi tarzınızı da yaratmış olabilirsiniz. Uzun kollu düz renk pamuklu bluzları bütün kadınlara öneriyorum. Bu tip bluzları eteklerle, pantolonlarla rahatlıkla günlük kıyafetlerinizle kombinleyebilir kendi modanızı yaratabilirsiniz. Özellikle girişimçi genç kapalı kızların kombinlemeyi çok sevdiğini bildiğimiz için bu parça kıyafetler çok işinize yarıyacaktır.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.