Tesettürlü Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri 2012

TesettürMagazin 09 Mayıs 2012 0


2012 ilkbahar – yaz modasına uygun, kapalı her yaş genç kızlar için – tesettürlü abiye elbise modelleri.

2012 ilkbahar – yaz, güneşin kendisini iyice belli ettiği şu günlerde, plan yapan ve evlilik hazırlığına da olan binlerce çift var. Düğün hazırlıkları peşin sıra birbirini kovalar ve işte kapı çalar, aysel murat ile, feyza şener ile, buşra hakan ile en mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız yazılı bir davetiye uzatılır sevdiklerimizden bize gelen en güzel haberde bu değilmidir ?. Yakın bir arkadaş veya bir akraba düğünü, telaşlandırır hemen bizleri. Düğün günü, yakın akrabanın veya en yakın arkadaşın düğünde ne giysem telaşı başlar. Kız kıza çıkılan alışverişlerde en güzel dizili vitrinlerde en güzel abiye elbise aranır meraklı gözlerle, bir sonraki bir diğer abiye kıyafeti de unutturur bizlere. 2012 ilkbahar –yaz modasına uygun tesettürlü genç kızlar için abiye elbise modelleri. En güzel, tesettür abiye elbise modelleri arasından seçtik bu abiye modelleri. Hardal rengi uzun, dökümlü gerdanın da taşları olan, kapalı abiye modeline bayıldık. Farklı tesettür abiye sevenler içinde, kelebekli abiye tamda  size göre. Beyazın her yerde geçerli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz, beyaz, dökümlü iki göğüs arasındaki taş işlemeli abiye tamda beyaz abiye elbise sevenler için, sade ve şık bir o kadarda modern. Mavi rengi kendisine yakıştıranlar için, en ideal modellerinden biriside bu mavi tesettürlü abiye kıyafet. Sadeliği ve büyük beyaz çiçeği ile harika durmuyor mu sizce de ?. Kırmızı ve beyazı bir arada görmek isteyenler için kenarlarında işlemesi abiyede bize çok şık geldi. Tesettürlü abiye elbiselerde sayamadığımız daha bir çok detay var. 2012 modasına uygun bir birinden güzel, taşlı süslü abiye modellerini, arasında satın almak istediğiniz tesettürlü abiye elbise için karar vermenizde umarız size yardımcı olacaktır.

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.