Tesettürlü ”Mezuniyet Kıyafetleri” 2012

TesettürMagazin 24 Mart 2012 0


Tesettürlü genç kızlar için kapalı mezuniyet elbisesi modelleri. 2012 moda renk ve modelleri arasından seçmiş olduğumuz, mezuniyet elbisesi modelleri tam yaz modasına uygun renkleri, saten kumaşlara’da yansıtılmış. 2012 Moda renkleri arasında, pudra rengi, kırmızı, altın sarısı, sarı ve açık kahve rengi tonlar, saten abiye modellerde! Tesettürlü genç kızlar için abiye dendiği zaman, uzun ve saten bir kıyafet geliyor akıllara. Saten kumaşın ışıltısı şüphesiz ki tartışılamaz, düz uzun saten bir abiye elbiseniz varsa ve bu kıyafetle takı ve aksesuar kullanmıyorsanız sorun yok, saten kumaşın kalitesi ve ışıltısı kalabalık bir ortamda kendisini belli edecektir. Kapalı genç kızlar için mezuniyet günü satın almak veya yaptırmak istedikleri, renk ve model seçimi hakkında fikir vermek isteriz.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.