Tesettürlü Pantolonlu Takımlar 2012

TesettürMagazin 25 Temmuz 2012 0

tesettürlü pantolonlu takım elbise modelleri, tesettür modasında iş kadınlarının veya takım seven kapalı kızların vaz geçilmezi, takım elbiseler.  Bol pantolonlu takımlar kombinlemek isteyen kapalı bayanlar için, pantolon etek tercih etmeleri rahat bir gün geçerimelerine sebep olacaktır. Uzun kollu içi göstermeyen bir gömlek, blazer bir ceketle rahatlıkla kombin yapabilirler. Kapalı genç kızların en çok tercih ettiği ceket modelleri arasında blazer ceketler geliyor. Bayan pantolonlu takım elbiseler 2012 seonunzda zaten modaydı. Geçen senelere nazaran kapalı bayanlar için öretilen takım elbise modelleri, daha şık, modern ve daha ışıltılı. Tesettürlü pantolonlu takım modelleri, tesettürlü pantolonlu takım modelleri arasından size fikir verebilecek bir model bulacaksınız.

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.