TUĞBA & VENN Mağazası Yeni KAYSERİ Şubesi

TesettürMagazin 25 Mayıs 2012 0


TUĞBA & VENN Mağazası Yeni KAYSERİ Şubesi Açıldı!

TUĞBA&VENN geçtiğimiz günlerde KAYSERİ Cumhuriyet Mh. Vatan Cadesin de bir mağaza açtı. Facabook sayfasında, KAYSERİ şubesinin resimlerini de sevenleri ile paylaştı. TUĞBA & VENN KAYSERİ mağazasında yeni sezon ürünleri ile satışa başlayan TUĞBA & VENN, kayserili beyanların büyük beğenisini topladı. Tesettürlü bayanların yanı sıra, TUĞBA & VENN kalitesini ve modern çizgilerini fark eden bayanlar TUĞBA & VENN giyim markasını tercih eder oldu. Bayan takım elbiseleri, gömlekleri, ceketleri, pantolonları, kap modelleri, trençkotları, eşarp modelleri ile dolu dolu bir koleksiyona sahip olan TUĞBA & VENN, tesettürlü veya tesettürsüz tüm bayanların uğrak adreslerinden birisi oldu. Özel gün ve geceler için tercih edilen TUĞBA & VENN mağazaları, abiye kıyafetleri, uzun elbise modelleri, abiye takımları , çanta modelleri ve aksesuarları gibi bir çok modelleri arasında istenilen giyim modelleri ile, KAYSERİ mağazasında müşterilerini misafir etmeye hazır. 2012 ilkbahar – yaz sezonu, yazlık giyim modelleri ile TUĞBA & VENN KAYSERİ de..

TUĞBA & VENN Facebook Resmi Sayfası : facebook.com/tugbagiyim

TUĞBA & VENN resmi websitesi adresi : tugba.com.tr

TUĞBA & VENN KAYSERİ Şubesi Nerede ?

Cumhuriyet Mh. Vatan Cd. No: 7/9 Melikgazi / KAYSERİ


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.