Türbanlı Genç Kızlar İçin Etek ve Gömlek Modelleri 2012

TesettürMagazin 06 Haziran 2012 2


2012 Moda, Yazlık, Uzun Etekler ve Gömlekler

İlkbaharı geride bıraktık, yazın en sıcak günlerinde rahat bir gün ve gece geçirmek isteyen türbanlı genç bayanlar için, 2012 modası uzun etek modelleri ve uzun kollu gömlek modelleri. 2012 modası saten gömlekler ve yüksek belli etek modelleri. Gömlek seven türbanlı bayanlar için, 2012 modası renk renk gömleklerle dolu, belden kemerli gömlekleri, yüksek belli etekler ile rahatlıkla kombin hazırlayabilirsiniz. Türban kombin seven kapalı genç kızlar, uzun yüksek belli eteklerin üstüne kemerli gömlek tercih edebilir. Ayrıca etek ve gömlek kombin seven türbanlı hanımlar, gümüş kolye, yüzük ve bileklik gibi küçük aksesuarlarla bu tarz kombinleri tamamlayabilir. Uzun eteklerin yaz aylarında en çok tutulmasının sebeplerinden biriside kesinlikle rahat olması. Türban modasını takip eden genç bayanlar, 2012 modası gömlek ve yüksek belli etek mevsimi.. Uzun, yüksek belli etek ve gömlek satın almak isteyen türbanlı kızlar için birkaç örnek model seçtik. Seçtiğimiz bu modeller, satın almak istediğiniz etek ve gömlek modelleri için karar vermenizde size yardımcı olabilir.

2012 Moda, Yazlık, Uzun etek ve Gömlek Modelleri

 


2 Yorum »

  1. derya 21 Haziran 2012 at 17:02:52 - Reply

    Çok teşekkür ederim çok seviyorum bu siteyi zevkime uygun çoğu şey var.

Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.