Ugoza Eşarp Modelleri

iTouchShine 11 Temmuz 2013 0


Ugoza Eşarp Modelleri yazımızda sizlere 2013 ve 2014 eşarp modellerinden önce biraz firma hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ugoza’nın kökeni aslında çok derinlerden 1000 yıl öncesinden Orta Asya bölgelerinden geliyor. Gelin birde firma sahiplerinin ağzından bunları bir dinleyelim.

Yıl 1994…

Uygur Eşarp San. Ve Ltd. Şti. ipek eşarp başta olmak üzere, zamanla şal, etol ve fular çeşitleri ile sektöre kendinden emin adımlar ile giriş yapmıştır.

Uzman tasarımcılarının geleneksel ve modern kavramları, günümüz trendlerine uygun olarak ve tüketicinin talebini önemseyecek nitelikteki çalışmaları, marka yöneticilerimizin değerlendirmesi ve seçimleri ile sonuçlanmaktadır.

Tasarımları tüm altyapısı ile tamamlanan desenler, yıllardır kendi doğrultusu ve çizgisinde çalıştırdığı Avrupa’nın en ileri gelen firmalarının teknolojik olarak gelişmiş tesislerinde ülkemiz ve dünya standartlarına (TSE ve CE) uygun olarak kumaşa baskı yöntemi ile üretilmektedir.

Ugoza, söz konusu ürünlerini, düne kadar Bölge Satış Temsilcileri üzerinden Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicisine başarı ile ulaştırmıştır.

Yıl 2012… UGOZA 18.yaşını kutlamanın vermiş olduğu mutluluk ile ilk Showroom mağazasını açarak perakende satışa başlamış bulunmaktadır.

18.yaşımızın hayırlara ve başarılara vesile olmasını dileriz…

Sizler ile daha nice senelere

Abdullah GOLCA
UGOZA Yönetim Kurulu Başkanı

Misyon

“Tüketene kulak ver.” Sloganı ile yola çıkan UGOZA müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern teknoloji ile insan sağlığını ve ekolojik dengeyi incitmeden, beklentiyi karşılayacak nitelikte ürünler ile her yeni sezona başarılı adımlar ile giriş yapmaktadır.

Vizyon

Literatüre yeni katılan ve kavramsallaşan “Muhafazakar Moda” sektöründe ürün gamını zirveye taşıyarak uluslararası arenada trend belirleyen ilk markalardan biri olmak. Türkiye’de ve Dünya’nın moda merkezleri başta olmak üzere satış potansiyelini geniş bir alan üzerine geliştirerek, zincir mağazalarımız ve bayilerimiz ile buluşmak. Tüketicinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini kurumsal ağımız ile zamanında karşılayabilmek.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.