Uzun Kollu Desenli Gömlek Modelleri

TesettürMagazin 05 Nisan 2012 0


Tesettürlü her yaştaki kadının giymekten bıkmayacağı bir kıyafet olan gömlek etek, pantolon gibi kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Gömlekler genelde kadınların rahat olduğu parçalardandır. Fakat göğsünüzün büyük olduğunu düşünüyorsanız gömlek giymekten kaçınabilirsiniz çünkü gömlek düşmeleri arasında önünüz açılacağı için rahatsız olabilirsiniz. Genç kapalı kızlar gömleklerini daha çok çiçekli, renkli ve çizgili modeller arasından seçmekteler. Bu senede çoğu mağazanın raflarında bu tarz gömlekler yer almakta. Gömlek kullanımı açısından kullanıldığı yere göre spor, şık ya da resmi olabilmekte. Günlük kullanımda kotla kombinleyeceğiniz bir gömlek spor olurken kumaş bir pantolonla düz renklerde bir gömlek kullanımı sizi remi gösterecektir.


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.