Uzun Kollu Gömlek ve Bluz Modelleri Yazlık 2012

TesettürMagazin 26 Nisan 2012 0


Tesettür Giyim Modası 2012 İlkbahar – Yaz, Yazlık Uzun Kollu Gömlek ve Bluz Modelleri.

 

Tesettür giyim de 2012 ilkbahar – yaz uzun kollu gömlek ve bluz modelleri. Hem rahat hemde yazın kavurucu sıcağında serin bir gün ve gece geçirmek için ideal bir tesettür giyim modeli. Tesettürlü genç bayanların yaz ayları için uzun kollu ve rahat bir giysi olarak tercih ettiği bluzlar ve gömlekler, tesettür modasında her geçen sene bluz ve gömlek modelleri büyük bir değişime uğruyor. Renkleri ve modelleri ile gömlek ve bluzlar modern tesettür giyim kalıbına da ayak uydurmayı başardı. Düz yaka ve düz kesim gömlekler yerini, 2012 moda renklerine ve stillerine emanet etmiş gibi. Hemen hemen her yerde evde, dışarıda, özel gün ve gecelerde gömlek ve bluz modelleri ile her zaman şık ve modern olmasını bilen tesettürlü bayanlar, gömlek ve bluz modelleri ile kolayca tesettür kombin kıyafetler hazırlamayı başarıyor. İşte modern ve mütevazi giyim seven tesettürlü bayanlar için seçmiş olduğumuz birkaç uzun kollu gömlek ve bluz modelleri ..

 


Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.