Yavruağzı Yazlık Uzun Elbise

Hürrem 29 Mart 2012 2


Yaz aylarında tiril tiril bir elbiseyi kim istemez ki, bir de bu elbise sezonun moda renklerinden ise her yaştaki kadın bunu asla kaçırmaz. Yaz aylarında giyim tarzımızın daha rahat kıyafetler olduğunu bildiğim için bu tarz bir elbise tesettürlü kadınların ilgisini çekecektir.

Belinde ve kollarında büzgü bulunan bu elbise ispanyol modasını da yansıtmakta. Bol ve geniş kesimli olması her vücut formundaki kadın için ideal olduğunu göstermektedir. Yaka kısmındaki genişlik ise yazın rahatlığıdır. Bu kısmı tesettürlü hanımlar eşarplarıyla kapatarak uyum sağlayabilirler. Eşarp renginin seçimi krem tonları olabileceği gibi gene yavruağzı tonları da olabilir. Ayakkabı seçiminiz ise sandaletlerden yana olabilir. Sandaletler yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabılarıdır.


2 Yorum »

  1. aslıhan 30 Nisan 2012 at 16:22:34 - Reply

    bu elbise hangi dükkanlarda satılmakta veya internetten satışı var mı

  2. hale 21 Mayıs 2012 at 22:16:07 - Reply

    nasıl tenmin edebilirim

Ne düşünüyorsunuz ? »

Yasal Uyarı
Sitemizde reklam unsuru içeren yorumlara ve yönlendirici linklere yer verilmemektedir. Yorumlarınızı yazarken lütfen bunu dikkate alınız. Aksi halde iletileriniz yayından kaldırılacaktır.

www.tesetturmagazin.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.